Acetonas

2,80 3,80  su PVM

Skirtas epoksidinių dervų likučių tirpinimui ir valymui

Talpa:

0,5L ; 1 L ;

Aišku
Produkto kodas: ACT Kategorija:

Acetonas – Nepakeičiamas Pagalbininkas Dirbant su Epoksidine Derva

Apie Produktą

Acetonas yra universali ir itin veiksminga organinė tirpiklio medžiaga, plačiai naudojama darbe su epoksidine derva. Tai būtinas produktas kiekvienam, kas siekia aukštos kokybės rezultatų dirbant su epoksidinėmis dervomis, nes leidžia efektyviai valyti įrankius, paviršius ir pašalinti nekietėjusią dervą.

Savybės ir Privalumai

  • Veiksmingas Valymas: Puikiai tinka įrankių, darbo paviršių ir odos valymui nuo nekietėjusios epoksidinės dervos likučių.
  • Greitas Išgaravimas:  greitai išgaruoja, nepalikdamas jokių likučių ar dėmių ant valomų paviršių.
  • Platus Panaudojimas: Galima naudoti ne tik epoksidinės dervos šalinimui, bet ir dažų, lakų bei kitų paviršių paruošimui prieš darbus.
  • Saugus Naudojimas: Nors acetonas yra stiprus tirpiklis, jis yra saugesnis už kitus agresyvius cheminius valiklius, kai naudojamas tinkamai ir laikomasi saugos priemonių.

Techninė Informacija

  • Pakuotė: tiekiamas patogiose pakuotėse, kurios užtikrina lengvą naudojimą ir saugojimą. 0,5l ir 1,0l
  • Saugumo Reikalavimai: Būtina laikytis saugos nurodymų naudojant acetoną, įskaitant tinkamą vėdinimą ir asmeninės apsaugos priemonių naudojimą.
  • Panaudojimo Instrukcijos: Prieš naudojimą rekomenduojama susipažinti su panaudojimo instrukcijomis ir saugos duomenų lapu.

Naudojimo Sritys

Acetonas yra nepakeičiamas pagalbininkas ne tik dirbant su epoksidine derva, bet ir plačiai taikomas automobilių pramonėje, statybose, meno kūrinių kūrime ir kitose srityse, kur būtinas efektyvus paviršių valymas ir paruošimas.

Saugos Įsipareigojimas

Mes suprantame, kad saugus darbas su chemikalais yra svarbiausias, todėl mūsų tiekiamas acetonas atitinka aukščiausius saugos standartus. Rekomenduojame naudoti tinkamas asmenines apsaugos priemones ir laikytis visų saugos nurodymų, siekiant užtikrinti saugų ir efektyvų darbą.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Kiekis

0,5 l, 1,0 l

Atsiliepimai

Nėra atsiliepimų dar nėra.

Būti pirmas peržiūrėti "Acetonas"

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *