Vienkartinės nitrilinės pirštinės juodos 100vnt.

6,00  su PVM

Nitrilinės juodos pirštinės be pudros.

Dydis: S, M, L, XL

Aišku
Produkto kodas: NPJ100 Kategorijos: ,

Vienkartinės Nitrilinės Pirštinės – Būtina Apsauga Darbui su Epoksidine Derva

Apie Produktą

Vienkartinės nitrilinės pirštinės užtikrina maksimalią apsaugą ir komfortą darbui su epoksidine derva ir kitomis cheminėmis medžiagomis. Pagamintos iš aukštos kokybės nitrilo, šios pirštinės yra atsparios pralaidumui, todėl yra idealus pasirinkimas kiekvienam, kas dirba su epoksidine derva, tiek profesionalams, tiek hobiui.

Savybės ir Privalumai

  • Aukštas atsparumas chemikalams: Nitrilo sudėtis užtikrina puikų atsparumą daugumai chemikalų, įskaitant epoksidinę dervą, garantuodama saugų naudojimą įvairiose aplinkose.
  • Puikus prisitaikymas ir jautrumas: Lankstus dizainas užtikrina puikų pirštų jautrumą, leidžiantį atlikti tikslų darbą be diskomforto.
  • Be latekso: Idealus pasirinkimas asmenims, alergiškiems lateksui, mažinant alergijos riziką ir odos dirginimą.
  • Vienkartinis naudojimas: Užtikrina higieniškumą ir patogumą, leidžiant greitai pakeisti pirštines tarp skirtingų darbo etapų ar medžiagų.
  • Universalumas: Tinka naudoti ne tik su epoksidine derva, bet ir kitose veiklose, kur reikalinga rankų apsauga nuo chemikalų ar teršalų.

Techninė Informacija

  • Medžiaga: Aukštos kokybės nitrilas, be latekso ir pudros, nekeliantis alergijos.
  • Dydis: Prieinamos įvairių dydžių( S, M, L ir XL), užtikrinant tinkamą tiktį daugumai vartotojų.
  • Pakuotė: Praktiškas pakuotės dizainas, sudarytas iš keliasdešimt vienetų, leidžia lengvai pasiekti ir naudoti pirštines.

Naudojimo Sritys

Mūsų vienkartinės nitrilo pirštinės yra būtinos bet kurioje dirbtuvėje ar studijoje, kur dirbama su epoksidine derva, taip pat ir kitose situacijose, kai reikalinga rankų apsauga nuo chemikalų, dažų, tepalų, ir kitų medžiagų.

Apsaugos Įsipareigojimas

Rūpinimasis savo sauga ir sveikata yra svarbiausia, o vienkartinės nitrilo pirštinės yra neatsiejama asmeninės apsaugos priemonių dalis, užtikrinanti, kad galėtumėte dirbti saugiai ir efektyviai.

Išbandytos ir sertifikuotos pagal 1935/2004 standartą – tinkamos naudoti sąlyčiui su maistu. Atitinka EN 420, EN 374, EN 388 standartus. III apsaugos kategorija.

Papildoma informacija

Svoris N/A
Dydis

L – dydis, M – dydis, S – dydis, XL – dydis